Fotowoltaika – Sulechów

Stale rosnące ceny energii elektrycznej oraz wysokość opłat stałych sprawiają, że codzienne życie jest coraz droższe – doświadczamy tego także w zaciszu własnych domów, których utrzymanie z miesiąca na miesiąc staje się coraz większym wysiłkiem. Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie, dzięki któremu możemy uniezależnić się od dostaw energii z sieci, jednocześnie znacząco obniżając koszt życia i eksploatacji nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów z lokacji Sulechów oferujemy panele fotowoltaiczne wraz z montażem. Prawidłowe zbilansowanie instalacji sprawia, że fotowoltaika praktycznie w całości pokrywa zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd. To stwarza możliwość skorzystania z nowoczesnych urządzeń i instalacji grzewczych, tym samym pozwalając na uzyskanie energetycznej samowystarczalności.

Panele fotowoltaiczne z montażem

Panele fotowoltaiczne montujemy na potrzeby Klientów prywatnych, biznesowych i instytucji. Wykonujemy instalacje na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych, jak również na gruncie. Projektujemy i wykonujemy instalacje fotowoltaiczne:

  • On-Grid: Instalacje podłączone do sieci energetycznych, które umożliwiają przesyłane nadwyżek wygenerowanej energii do sieci i ich odbiór w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na prąd,
  • Off-Grid: Instalacje niezależne od sieci energetycznych, w przypadku których wygenerowane nadwyżki energii elektrycznej są przechowywane w akumulatorach.

Oferujemy instalacje spełniające wymogi programu „Mój Prąd” i pomagamy w przygotowaniu wniosku o dotację do inwestycji.

Obok usług związanych z projektem oraz montażem instalacji oferujemy również serwis fotowoltaiki. Zapewniamy regularne czyszczenie paneli fotowoltaicznych, co przekłada się na ich wysoką sprawność oraz dużą wydajność przydomowej elektrowni słonecznej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu. Sulechów to jedna z wielu lokacji na mapie Wielkopolski, które obsługujemy zapewniając najwyższą jakość usług oraz dostęp do paneli fotowoltaicznych i komponentów najnowszej generacji.

Kontakt

Nasze dane kontaktowe

TOM-EL

Usługi Elektro-Teleinformatyczne

Adres

ul. Sportowa 30,
64-360 Zbąszyń,

Telefon

606 172 545