O nas

Nasza Firma swoją działalność rozpoczęła wiele lat temu świadcząc profesjonalne usługi elektro-teleinformatyczne. Oferta firmy obejmuje m.in. nadzór nad sieciami elektrycznymi, zadania związane z energią odnawialną, projektowanie urządzeń elektrycznych, obsługę i serwis oprogramowania, wykonywanie sieci komputerowych, energetykę i automatykę.

Od początku działalności Firma dąży do ciągłego rozwoju, aby w pełni spełniać oczekiwania i potrzeby Klienta. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalizmowi Firma, posiada wciąż powiększające się grono zadowolonych Klientów.;

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych usług, profesjonalizm, wykwalifikowana kadra pracownicza to główne atuty Firmy. W ostatnim czasie zaczeliśmy realizować projekty z zakresu energii odnawialnej – instalacji fotoogniw oraz ogrzewania domów matami grzewczymi.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Wykonujemy prace z zakresu

R

Energetyka i automatyka

R

Informatyka i telekomunikacja

R

Energia odnawialna

R

Pomiary

Od kilku lat wykonujemy instalacje

Z zastosowaniem fotoogniw. Fotoogniwa można zastosować do ogrzewania wody, gromadzenia energii w akumulatorach lub sprzedawać wyprodukowaną przez nie energię do energetyki. Zajmujemy się również zakładaniem instalacji do promiennikowego ogrzewania domów.

Mamy zrealizowane projekty

Połączenia elektrowni słonecznej i mat grzewczych na podczerwień do ogrzewania domów. Połączenie ma na celu zaspokojenia zapotrzebowania na energię elektryczną i cieplną ( ogrzewanie całego domu ) z energii słonecznej. Poniżej przedstawiamy opis tych systemów.

Kontakt

Nasze dane kontaktowe

TOM-EL

Usługi Elektro-Teleinformatyczne

Adres

ul. Sportowa 30,
64-360 Zbąszyń,

Telefon

606 172 545