Grzejniki i piec elektryczny do ogrzewania domu – Wielkopolska (Poznań)

Elektryczne systemy grzewcze już od pewnego czasu zyskują na uznaniu i popularności. Nic dziwnego, ponieważ doskonale wpisują się w aktualne założenia dotyczące energooszczędności i zeroemisyjności budynków. Te, wyposażone w piec elektryczny do ogrzewania domu stanowią coraz liczniejszą grupę w Wielkopolskie. Poznań to jedno z miast przodujących w tego typu inwestycjach i wielu naszych klientów pochodzi właśnie stamtąd.

Jeżeli szukasz godnej zaufania firmy zajmującej się pomiarami, projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji energetycznych – zapraszamy do współpracy. Tom-El ma w tym obszarze duże doświadczenie, dlatego możesz liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony.

Piec elektryczny do ogrzewania domu – dlaczego warto?

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem źródła ogrzewania domu, sprawdź piec elektryczny. Jest to rozwiązanie zyskujące na popularności i uznaniu z wielu względów. Proponowane przez nas urządzenia:

 • są niemal bezobsługowe,
 • są bardzo wydajne i zapewniają efektywne grzanie,
 • są energooszczędne,,
 • mogą być głównym lub wspierającym źródłem energii,
 • są ekologiczne – nie wytwarzają zanieczyszczeń,
 • zajmują mało miejsca,
 • nie brudzą.

Piec elektryczny do ogrzewania domu najlepiej sprawdzi się w przypadku nowoczesnego budynku wznoszonego zgodnie z aktualnymi technologiami. Jeżeli obiekt, w którym zamierzasz zamieszkać spełnia wymogi budownictwa pasywnego czy energooszczędnego, to elektryczne ogrzewanie będzie doskonałym uzupełnieniem całego projektu.

Duży wybór pieców elektrycznych w Poznaniu

W Wielkopolsce, w Poznaniu grzejniki elektryczne energooszczędne stanowią dość liczna grupę urządzeń grzewczych. Występują w dwóch wersjach:

 • jednofunkcyjnej – ogrzewają wodę, a ta trafia do grzejników i podnosi temperaturę grzejników, a potem całego pomieszczenia, w którym się one znajdują,
 • dwufunkcyjnej – służą do podgrzewania wody, która trafia do ogrzewania, jak również wody użytkowej.

Możemy też zaproponować Ci piec elektryczny trzeciej generacji. Jest to urządzenie inteligentne, dopasowujące moc grzania oraz efektywność pracy do panujących warunków atmosferycznych.

Współpraca z Tom-El – specjalistami od domów energetycznych

Nasza oferta jest nowoczesna i kompleksowa, a oprócz grzejników elektrycznych energooszczędnych obejmuje także instalacje fotowoltaiczne, maty grzewcze i inne rozwiązania niezbędne w samowystarczalnych domach. Chcesz mieszkać ekologicznie, płacić mniej za ogrzewanie i cieszyć się wysokim komfortem termicznym? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

  Nasze dane kontaktowe

  TOM-EL

  Usługi Elektro-Teleinformatyczne

  Adres

  ul. Sportowa 30,
  64-360 Zbąszyń,

  Telefon

  606 172 545